+48 697 854 881 KONTAKT

Kontakt:

Polman-Software
Rozwiązania Informatyczne dla Firm

ul.Piławska 3/7
50-538 Wrocław

tel.: +48 (71) 71 64 103
fax: +48 (71) 71 64 703

e-mail: info@polman-software.com.pl

http://czaspracy.pl
http://rcpaccess.net

Internetowa aplikacja rejestracji czasu pracy online
http://rcp24.plO firmie

Firma Polman-Software powstała w 1997r we Wrocławiu. Podstawową działalnością firmy było tworzenie oprogramowania i sterowników urządzeń pomiarowych. Tworzono wówczas oprogramowanie sterujące systemami akwizycji danych, urządzeniami pomiarowymi.

Współpracując z jedną z większych firm w Polsce produkującej urządzenia kontroli dostępu opracowano oprogramowanie rejestracji czasu pracy, które weszło na stałe do oferty firmy.

W miarę rozwoju firmy współpracowaliśmy z takimi firmami jak TP S.A., niemiecką firmą związaną z oprgramowaniem dla budownictwa ipF GmbH, dla której tworzono oprogramowanie jako podwykonawca.

w 1999 do stałej oferty weszły również urządzenia rejestrujące czas pracy, oprogramowanie rejestracji czasu pracy. Ważną częścią działalności firmy jest kompleksowe wdrażanie i dostarcznie rozwiązań systemów rejestracji czasu pracy.

Kamienie milowe

Pierwszą wersją programu rejestracji czasu pracy był RcpAccess 2.1. Oprogramowanie było dość prostą aplikacją. Na bazie doświadczeń zebranych podczas wdrażania oprogramowania opracowno nowy program RcpAccessPro+. Aplikacja spełniała wymagania użytkowników, jednak kolejne potrzeby jak sieciowość, większa niezawodność i bezpieczeństwo zmusiło nas do stworzenia kolejnej wersji programu. Zmiany w przepisach Kodeksu Pracy, powstanie nowego systemu Windows XP było dobrą okazją do rozpoczęcia prac nad nowym programem RcpAccess Net+.

Aktualnie oferowany program RcpAccessNet+ to zebrane doświadczenia z 10 lat współpracy z naszymi Klientami. Sprawdzone od lat rozwiązanie stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Nasi klienci to firmy duże i małe, urzędy państwowe. Nasza baza klientów to ponad 500 użytkowników programów naszych programów i urządzeń.